Om oss

Om oss

BMW Oslo Maraton er et gateløp bestående av ca. 25.000 deltagere. Arrangementet er arrangert hvert år, nest siste helgen i september og går gjennom Oslos gater. BMW Oslo Maraton er ett av Norges største gateløp.

Arrangementet består av flere distanser og er et løp for alle:

Våre interne verdier er viktig for oss, og med fokus på løperen ønsker vi å gi deltagerne en følelse av; Livskvalitet, Mestring, Glede, Trygghet, Profesjonalitet og Fellesskap.

Takk til våre samarbeidspartnere og sponsorer, vårt arrangement ville ikke vært mulig å gjennomføre uten vårt gode og nære samarbeid sammen med dem.

Ansatte

Karen Kvalevåg

Daglig Leder

karen@skvidar.no

Julie Uggen

Kommunkasjonsansvarlig og prosjektleder

julie@skvidar.no

Cecilie L’Orsa Tveit

Produktutvikler
Prosjektleder

cecilie@skvidar.no

Edwin Ingebrigsten

Prosjektleder

edwin@skvidar.no

Bodil Støylen

Arrangementskoordinator
Prosjekleder Sport- og helsemesse

bodil@skvidar.no

Øvrige kontaktpersoner

Morten Pedersen

Funksjonæransvarlig

morten@skvidar.no

Samarbeidspartnere

Øvrige samarbeidspartnere

Veldedige partnere